Tak jsme v půlce sezony

06.07.2017 napsal Martin

První půlka sezony 2017, byla pro CB KART racing team, časem velkých změn, odchodů a příchodů.

David Peřestý je letos v motokárách nový a tak jeho úkolem je jezdit, jezdit a jezdit. Doufáme, že v druhé polovině sezony se mu podaří stabilní umísťování v první desítce, to by bylo skvělé. Držíme palce.

 

Do týmu zavítali dva noví členové, další David a pak Martin. David usedne do jedné z našich Easy60 a Martin doplní Easy50. Zatím oba trénují a snad ke konci sezony zkusí tréninkově nějaký závod. Nicméně plně se pustí do závodění až v sezoně 2018.

 

Novinkou pro náš tým je prázdninové soustředění pilotů a na jednom z našich okruhů, kde hodláme zůstat aspoň čtyři dny a od rána do večera trénovat. Určitě nějaké fotky na našem facebooku naleznete J

 

V rámci závodu MČR v Písku u nás hostoval jezdec z Německa, Simon Rechenmacher. Startoval v ČR plně poprvé a na Písecký okruh kvůli povinnostem ve škole dorazil až v pátek večer. I tak jezdil moc hezky a rychle. Přestože písecký okruh, byl pro něj úplně nový, dokázal zajet v druhé finálové jízdě krásné 9. místo. Simon k nám letos ještě přijede, takže uvidíme, jakých výsledků dosáhneme.

 

Tak krásné prázdniny a doufám, že se zde, nebo někde na okruhu potkáme.